در بیانیه بسیج اساتید استان آذربایجان غربی به مناسبت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی مطرح شد:

تزریق امید و نگاه خوشبینانه به آینده نظام؛ دو رکن اساسی گام دوم انقلاب

حضور چشمگیر مردم در یوم الله ۲۲ بهمن و همچنین در پای صندوق های رای و انتخاب آگاهانه و بر اساس شاخصهای رهبری بزرگوار انقلاب، یقینا شرط لازم و کافی برای تداوم حاکمیت نظام انقلابی و شکل گیری مجلسی قوی و دولتی اسلامی و انقلابی میباشد.

به گزارش روابط عمومی بسیج اساتید استان آذربایجان غربی؛ اساتید بسیجی دانشگاه های استان آذربایجان غربی به مناسبت فرا رسیدن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی بیانیه ای بدین شرح صادر کردند:
بسمه تعالی
وَلَا تَهِنُوا وَلَا تَحْزَنُوا وَأَنْتُمُ الْأَعْلَوْنَ إِنْ كُنْتُمْ مُؤْمِنِينَ  (آل عمران, آیه ۱۳۹)

و سست نشوید! و غمگین نگردید! و شما برترید اگر ایمان داشته باشید!

در ادامه سناریوهای شکست خورده و محکوم چهل و یک سال اخیر سردمداران نابخرد آمریکا و اذناب مجعول آنها در منطقه و معاندین انقلاب و آنهایی که مصداق فی قلوبهم مرض هستند در مواجهه با پدیده عظیم انقلاب اسلامی، باردیگر شاهد خودزنی آشکار نظام سلطه و حامیان داخلی و خارجی تفکرات انحرافی بواسطه تحریف واقعیات جهان حاضر و تشکیک در اصول و مبانی حکومت الهی هستیم.
اما بدون شک گام دوم انقلاب به تعبیر مقام معظم رهبری( مد ظله  العالی)با مد نظر قرار دادن شاخص های مدیریت مبتنی بر جهاد و ایمان و شجاعت و پاکی و جوانگرایی انقلابی مسیری هموارتر خواهد داشت. تزریق امید و نگاه خوشبینانه به آینده نظام مقدس دو رکن اساسی در طریق گام دوم محسوب میشوند.

همه بدانند که هویت اصیل اسلامی ومردمی و انقلابی نظام و همه نهادهای قانونی آن هرگز با رویکرد قلدرموابانه قابل تهدید و تغییر نیست و این نظام، قدرتمندانه به نقش آفرینی و تاثیر گذاری خود در معادلات منطقه ای و جهانی ادامه خواهد داد.

حضور چشمگیر مردم در یوم الله ۲۲ بهمن و همچنین در پای صندوق های رای و انتخاب آگاهانه و بر اساس شاخصهای رهبری بزرگوار انقلاب، یقینا شرط لازم و کافی برای تداوم حاکمیت نظام انقلابی و شکل گیری مجلسی قوی و دولتی اسلامی و انقلابی میباشد. تاریخ غرورآفرین استقامت و پایداری، نمایانگر این نکته است که مردم نجیب ایران اسلامی در این برهه ی زمانی نیز پا در رکاب خواهند بود و مقاوم و استوار در برابر دنیای شرق و غرب و وابستگان غرب زده داخلی از شعار استقلال آزادی جمهوری اسلامی محافظت خواهند نمود.

با امام راحل بزرگوار و رهبر و مقتدای فرزانه خود و مردم شریف پیمان می بندیم که با انگیزه مضاعف در سنگر علم و دانشگاه و جنگ نرم، فعالانه جهت توسعه دانش و فناوری و اقتدار علمی کشور گام برداشته با تربیت نیروهای جوان مکتبی و عاشق مشی و منش انقلابی، ادامه دهنده مسیر پر صلابت گذشته تا رسیدن به قله های عزت و افتخار باشیم.

در پایان معتقدیم بی شک تقویت وحدت و انسجام ملی و ارکان نظام اسلامی می طلبد همه آحاد ملت شریف ایران در تمامی صحنه های انقلاب حضوری فعال داشته باشند و هوشیاری و بصیرت خود را در مقابل توطئه دشمنان اسلام حفظ کرده، راه نفوذ دشمن را سد نمایند.
 خصوصا در صحنه انتخابات؛ با انتخاب چهره های مؤمن، انقلابی، ولایی، شجاع و عالم و طرفدار جبهه مقاومت، زمینه ناامیدی نظام سلطه، منافقان خارجی و داخلی، وابستگان زبون آنها در سطح منطقه و متحدان کفر و الحاد را در سطح عالم فراهم سازند.

           والسلام علیکم    
     بسیج اساتید استان آذربایجان غربی

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.