اهمیت لزوم ارتباط نزدیک دانشکده‌های تعلیم و تربیت با مدارس

جمعه 1402/05/27 - 00:41 استان آذربایجان غربی
در نشست هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان مطرح شد:

اهمیت لزوم ارتباط نزدیک دانشکده‌های تعلیم و تربیت با مدارس

نشست هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان برگزار شد.


به گزارش دفتر رسانه و ارتباطات اجتماعی نهضت استادی بسیج آذربایجان غربی ؛ محمدرضا ولیلو سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان در جلسه هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان غربی از صدور مجوز دانشکده تعلیم و تربیت اسلامی برای این استان خبر داد و گفت: تربیت معلمان در عرصه و تربیت معلمان و مربیان پرورشی که قدرت طراحی و اجرای پروژه‌های تربیتی را داشته باشند از اهداف اصلی راه‌اندازی دانشکده‌های تعلیم و تربیت اسلامی است.
وی با بیان اینکه مدارس دانشگاه آزاد اسلامی در زیرمجموعه این دانشکده‌ها اداره می‌شوند، عنوان کرد: ارتباط نزدیک میان دانشکده‌های تعلیم و تربیت با مدارس در درازمدت، الگوی مدرسه داری موفق توسط دانشگاه آزاد اسلامی در سطح کشور را عرضه می‌کند.
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه در ادامه با اشاره به اهمیت طرح‌های توانمندسازی و آموزش‌های کوتاه مدت عنوان کرد: این آموزش‌ها در حوزه‌های مختلف برگزار می‌شود و علاوه بر عموم مردم که قابلیت شرکت در دوره‌ها را دارند، فرصتی برای فراگیری مهارت و دانش تخصصی برای دانشجویان در رشته‌های مختلف فراهم می‌شود.

 

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.