رسانه ملی بزرگترین ابزار فرهنگی کشور هست

جمعه 1402/05/27 - 15:05 استان آذربایجان غربی
رسانه ملی بزرگترین ابزار فرهنگی کشور هست

رسانه ملی بزرگترین ابزار فرهنگی کشور هست

یادداشت استاد دانشگاه ارومیه به اتفاقات اخیر صدا و سیما.

به گزارش دفتر رسانه و ارتباطات اجتماعی نهضت استادی بسیج آذربایجان ؛ دکتر رحیم نادرعلی عضو هیأت علمی دانشگاه ارومیه در یادداشتی به اتفاقات اخیر صدا و سیما پرداخته است.
در این یادداشت آمده است:
۱) با حضور خود در سازمانی که در راستای انقلاب همیشه مورد هجمه و تحریم بدخواهان نظام بوده و در بزنگاه ها به تنهایی بار سنگینی را به دوش داشته و هر چند خطاهایی هم داشته و با  اعلان نظر صریح  و روشن گرایانه خود می توان عرصه را بر همین براندازان تنگتر کرد. قهر و یا عدم حضور و یا سکوت در آن جایگاه بهر حال با حضور افرادی پر خواهد شد اما چه فردی ، خیلی فرق می کند.
مگر در شرایط سخت تهاجم رسانه ای چند  رسانه فراگیر همراه داریم ؟ خیلی محدود! در  واقع از  رسانه در این جنگ ترکیبی و شناختی کم ضربه نخوردیم.
۲) در بیرون صدا و سیما نیز می توان به این اقدام اعتراض کرد. صدا و سیما از انقلاب و برای انقلاب هست و در صورت خطا باید تلاش به اصلاح آن  کرد و نه اینکه از نیروهای انقلابی تهی کرد که بدتر هم می شود.
با بیانیه و اعلام موضع و درخواست از امام جمعه محترم و انعکاس نارضایتی نیروهای انقلابی به سازمان مرکزی از یک طرف و از طرف دیگر  حضور در آن و بیان روشنگرانه و جهاد تبیین امید به اصلاح خواهد بود.

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.