جهاد تبیین و ضرورت انتقال حقایق به مردم و جوانان

یکشنبه 1402/06/19 - 00:20 استان آذربایجان غربی
در نشست تبیینی دانشگاه آزاد اسلامی استان مطرح شد:

جهاد تبیین و ضرورت انتقال حقایق به مردم و جوانان

نشست تبیینی کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد.

به گزارش دفتر رسانه و ارتباطات اجتماعی نهضت استادی بسیج آذربایجان غربی ؛ نشست تبیینی کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی استان با حضور اساتید بسیجی و جمعی از دانشجویان در محل مسجد امام حسین (ع) واحد ارومیه برگزار شد.
حجت الاسلام بیگی در این نشست با اشاره به اینکه دشمن همواره سعی دارد حقایق را وارونه جلوه دهد گفت: فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص جهاد تبیین و تاکید بر آن در مناسبت های مختلف از سوی ایشان، به ضرورت انتقال حقایق به مردم و جوانان تاکید می‌کند.

وی با اشاره به اغتشاشات سال گذشته اذعان کرد: رسانه های غربی با وارونه جلوه دادن حقایق برخی را فریب داده و امنیت را زیر سوال بردند و عده‌ای با آن همه تدابیر رهبری و تلاش دولت و حضور نیروهای انقلابی در عرصه، خود را باختند و تصور کردند کار نظام تمام شده است.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های آزاد اسلامی آذربایجان غربی تصریح کرد: وجود این دشمنی های دامنه دار با نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، بر لزوم تبیین راه شهدا به تاسی از حضرت زینب (س) و دستاوردهای انقلاب اسلامی تاکید می‌کند.

 

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.