ایران به یک الگو در دنیا تبدیل شده است

پنجشنبه 1402/06/23 - 20:01 استان آذربایجان غربی
در نشست تبیینی بسیج اساتید استان مطرح شد:

ایران به یک الگو در دنیا تبدیل شده است

نشست تبیینی بسیج اساتیداستان آذربایجان غربی برگزار شد.


به گزارش دفتر رسانه و ارتباطات اجتماعی نهضت استادی بسیج آذربایجان غربی ؛ نشست تبیینی بسیج اساتید استان آذربایجان غربی با همکاری نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در پردیس شهر دانشگاه ارومیه برگزار شد.در این نشست امیریان از اساتید حوزه و دانشگاه  گفت: این نظام به این آسانی سرپا نمانده چشم دشمن به پیشرفت ایران است دشمن با هدف ایجاد اغتشاشات در ایران شروع به فعالیت می کند.وی ادامه داد دشمن به دنبال گفتمان برانداز است و در صدد آن است که کلیه اقوام و مذاهب را در جای جای ایران درگیر کرده و در مقابل هم قرار دهد و اتحاد را از ملت بگیرد این استاد حوزه و دانشگاه در بخش دیگری از سخنان خود گفت: دشمن واقعیت ها را معکوس نشان می‌دهد تا  هم مردم را درگیر کرده و کشور را ضعیف کند و همه چیز را به نفع خودش تغییر دهد.وی افزود: دشمن با ایجاد تنفر اجتماعی از جمهوری اسلامی در صدد بدنام کردن مسئولین است و جهت رسیدن به این هدف از سلبریتی ها و افراد فریب خورده و ایرانی های خارج از کشور استفاده می کند تا از این طریق جلوی پیشرفت کشور گرفته شود. امیریان تاکید کرد: دوران  دفاع  مقدس بزرگترین الگوی تاریخ انقلاب است آمریکا دیگر قدرت اقتصادی و نظامی دنیا نیست کشورهای مثل چین و هند در اقتصاد و روسیه در بحث نظامی از آمریکا پیشی گرفته اند.
وی ادامه داد:  ما همیشه دنبال این هستیم که مشکل رو گردن دیگران بیاندازیم در کشورهای اروپایی مثل فرانسه که روزانه چندین نفر در تظاهرات کشته می شوند آیا اخباری از کشته شدگان و زخمی ها می هند ؟ نخیر چون قانون کشور اجازه چنین کاری را نمی دهد.
ایران به یک الگو در دنیا تبدیل شده است و دشمنان این را می‌دانند که تغییر نظام در ایران غیر ممکن هست.

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.