رفع نیازهای استان یکی از رسالت های اصلی دانشگاه است

شنبه 1402/08/06 - 21:37 استان آذربایجان غربی
در نشست تخصصی اساتید بسیجی دانشگاه ارومیه مطرح شد:

رفع نیازهای استان یکی از رسالت های اصلی دانشگاه است

نشست تخصصی اساتید دانشگاه ارومیه با فرماندهی مرزبانی استان.

به گزارش دفتر رسانه و ارتباطات اجتماعی نهضت استادی بسیج آذربایجان غربی؛ نشست تخصصی دانشگاه ارومیه با جامعه و صنعت و با هدف رفع نیازهای پژوهشی و علمی با فرماندهی مرزبانی استان آذربایجان غربی با حضور اساتید بسیجی دانشگاه ارومیه برگزار شد.

دکتر علیجانپور رئیس دانشگاه ارومیه در این نشست ضمن تاکید بر ظرفیت های پژوهشی و علمی بالای دانشگاه ارومیه گفت: دانشگاه ارومیه از لحاظ اعضای هیات علمی، آزمایشگاه ها و تجهیزات هایتکی که دارد می تواند نقش مهمی در رفع نیازهای استان داشته باشد.

وی افزود: رفع نیازهای استان یکی از وظایف و رسالت های اصلی دانشگاه است که الحمدالله با اعتمادی که از طرح جامعه به دانشگاه شده است، این امر تا قسمت زیادی میسر شده است.
سردار احمدی فرمانده مرزبانی استان آذربایجان غربی در این نشست افزود: با همکاری دانشگاه ارومیه و استفاده از راهکار های علمی و پژوهشی می توان بسیاری از مشکلات مرزبانی از جمله تجهیزات و تامین آب و برق که به روش سنتی اداره می شود را حل کرد.  همچنین می توان در زمینه هوشمندسازی مرزها از توان دانشگاه ارومیه بهره برد.

 

 

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.