تسخیر لانه جاسوسی انقلاب دوم بود

شنبه 1402/08/13 - 09:12 استان آذربایجان غربی
در بیانیه بسیج اساتید استان آذربایجان غربی مطرح شد:

تسخیر لانه جاسوسی انقلاب دوم بود

بیانیه بسیج اساتید آذربایجان غربی به مناسبت گرامیداشت سیزده آبان.

به گزارش دفتر رسانه و ارتباطات اجتماعی نهضت استادی بسیج آذربایجان غربی ؛ بسیح اساتید استان آذربایجان غربی به مناسبت سیزده آبان(روز مبارزه با استکبار جهانی) بیانیه ای صادر کرد که متن آن بدین شرح است:
باسمه تعالی
تسخیر لانه جاسوسی انقلاب دوم بود (امام خمینی ره)
وَأَعِدّوا لَهُم مَا استَطَعتُم مِن قُوَّةٍ وَمِن رِباطِ الخَيلِ
سیزده آبان تلاقی سه حادثه سرنوشت ساز و مظهر مبارزه با استکبار می‌باشد. در این روز بود که لانه فساد آمریکا تسخیر شد و کینه انتقام آن شهادت نسل ستیزه‌گر با آمریکا بود. امام به عنوان مظهر مبارزه با آمریکا در این روز مورد خشم رژیم مزدور شاه قرار گرفت و تصور بیهوده رژیم تبعید امام پایان خط مبارزه با آمریکا بود. مقاومت فرزندان انقلابی امام در اقصی نقاط جهان نشان داد که نه با کشتار و نه با تبعید راه استکبارستیزی بسته نخواهد شد. آنچه که امروز در صحنه میدانی غزه مقاوم دیده می‌شود تبلور امتداد مشی امام و تحلیل صحیح ایشان از پوچی و پوشالی بودن قدرت آمریکاست. امروز در صحنه غزه دو جبهه اسلام و کفر جهانی عملا مظهر مواجهه حق و باطل هستند و در اینکه مستضعفان جهان پیروز این میدان خواهند بود شکی نیست.
بسیج اساتید استان آذربایجان غربی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره دانش آموزان شهید و تسخیر لانه جاسوسی از آحاد مردم مسلمان جهان بویژه ملت بزرگ ایران انتظار دارد با قرار گرفتن در صحنه دفاع همه جانبه از مبارزان مقاومت  و با حضور حماسه ساز خود در راهپیمایی روز سیزده آبان و با قرار گرفتن در جبهه فرزندان مقاوم امام نقش اساسی خود را در تحول جغرافیای قدرت نظام بین الملل و بطلان هژمونی آمریکا ایفا کنند.

بسیج اساتید استان آذربایجان غربی

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.