سیزدهم آبان نقطه عطفی در مبارزه با آمریکاست

شنبه 1402/08/13 - 12:50 استان آذربایجان غربی
در بیانیه کانون بسیج اساتید دانشگاه های مهاباد مطرح شد:

سیزدهم آبان نقطه عطفی در مبارزه با آمریکاست

بیانیه کانون بسیج اساتید دانشگاه های مهاباد به مناسبت گرامیداشت ۱۳ آبان.


به گزارش دفتر رسانه و ارتباطات اجتماعی نهضت استادی بسیج آذربایجان غربی؛  کانون بسیج اساتید و بسیج دانشجویی دانشگاههای  شهرستان مهاباد به مناسبت یوم الله ۱۳ آبان، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی بیانیه ای صادر کرد که متن آن بدین شرح است.
بسم الله الرحمن الرحیم
سیزدهم آبان روز شروع سقوط هیبت استکباری آمریکاست.« رهبر معظم انقلاب»
سیزدهم آبان با نامگذاری روز مبارزه با استکبار جهانی در تقویم رسمی کشورمان، نقطه عطفی در مبارزه ملت ایران با استکبار جهانی و در راس آن آمریکاست؛ چنانچه به فرموده مقام معظم رهبری(مدظله العالی) سیزده آبان روز بسیار مهمی است؛ به یک معنا روز دانش‏ آموز است، به یک معنا روز دانشجوست، به یک معنا روز استواری ملت ایران در مقابل ترفند استکبار است و این روز، روز شروع سقوط هیبت استکباری آمریکاست.
در ادامه این بیانیه آمده است:
 ملت بزرگ ایران در  سالهای  گذشته با گرامیداشت ۱۳ آبان به عنوان روز ایستادگی در مقابل استکبار جهانی و اعلام پایداری امت جهان اسلام،همواره با برپایی اجتماع عظیم مردمی در برابر زورگویی ها و دسیسه های آمریکا و  با سر دادن شعارهای «مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل» و «مرگ بر استکبار»، نقشه های شوم و جنایات آنان را در برابر ملت اسلام و به خصوص مردم مظلوم فلسطین  به گوش جهانیان رساندند. امسال نیز دانشگاهیان شهرستان مهاباد، مصمم تر از گذشته با حضورگسترده در راهپیمایی۱۳ آبان، ضمن اعلام حمایت و پشتیبانی همه جانبه و همیشگی خود از مردم مظلوم فلسطین و از جبهه مقاومت، بار دیگر جنایات گسترده رژیم صهیونسیتی علیه مردم غزه و کشتار کودکان، زنان و غیرنظامیان را محکوم خواهند کرد.
 ما دانشگاهیان شهرستان مهاباد  ضمن بیعت دوباره با آرمانهای امام راحل(ره) و تبعیت از اوامر ولی امر مسلمین، حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی)، با حضور گسترده و پرشور در راهپیمایی سیزدهم آبان ماه بار دیگر تنفر و انزجار خود را از استکبار جهانی اعلام خواهیم نمود.
بسیج اساتید و بسیج دانشجویی دانشگاه های شهرستان مهاباد

 


 

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.