دستاوردهای انقلاب اسلامی زمینه ساز تحقق وعده نصرت الهی

شنبه 1402/08/13 - 13:19 استان آذربایجان غربی
در بیانیه کانون بسیج اساتید دانشگاه های شهرستان خوی مطرح شد:

دستاوردهای انقلاب اسلامی زمینه ساز تحقق وعده نصرت الهی

بیانیه کانون بسیج اساتید دانشگاه های خوی در بزرگداشت ۱۳ آبان.


به گزارش دفتر رسانه و ارتباطات اجتماعی نهضت استادی بسیج آذربایجان غربی؛ کانون بسیج اساتید دانشگاه های شهرستان خوی به مناسبت ۱۳ آبان روز استکبار ستیزی بیانیه ای صادر کرد که متن بیانیه بدین شرح است:
 فاصبر ان وعد الله حق و لا یستخفنک الذین لایوقنون
در سالروز تبعید خمینی کبیر به جرم مقابله با قانون خفت بار کاپیتولاسیون و کشتار خونین دانش‌آموزان انقلابی این مرز و بوم توسط دژخیم پهلوی، دانشجویان پیرو خط امام با تسخیر خانه امن جاسوسی آمریکا برای تسلط بر دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران، برای همیشه سایه شوم استکبار را از سر ملت انقلابی ایران اسلامی کنار زدند تا زمینه ساز تحقق وعده نصرت الهی برای اهل ایمان باشند و دوگانه ایمان و استکبار برای همیشه در قاموس سیاسی-الهی ایران سرافراز تثبیت شود. امروز جانشین به حق آن روح الهی در شرایطی که اسرائیل، این جرثومه فساد در خاورمیانه کمر به نسل کشی و کودک کشی مردم مقاوم و مومن غزه بسته است روز استکبار ستیزی را روز غلبه مومنین و تحقق وعده فتح الفتوح عالم اسلامی معرفی می‌کند. ملتی که همچون مولایشان شعب ابیطالب را تجربه می کنند در مقابل بعضی دولت‌های غربی مستکبر به سردمداری آمریکا در حمایت از دولت جعلی و خونخوار صهیونیستی صف آرایی کرده اند و حزم و صبر انقلابی و مومنانه آنها نویدبخش پیروزی آن ملت استکبار ستیز است. ما اساتید بسیجی در سنگر جهاد تبیین بر خود فرض می‌دانیم که در چله دوم انقلاب شکوهمند مردم مسلمان ایران راویان صادقی در توصیف جبهه نابرابر ایمان و استکبار برای نسل‌های آینده باشیم.
کانون بسیج اساتید دانشگاه های شهرستان خوی

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.