همه مسلمانان در برابر فلسطین مسئولند

یکشنبه 1402/08/21 - 22:32 استان آذربایجان غربی
دکتر محمود محمد نژاد،استاد دانشگاه آزاد اسلامی مطرح کرد:

همه مسلمانان در برابر فلسطین مسئولند

یادداشت دکتر محمود محمد نژاد در پاسخ به اظهارات دکتر ظریف.

 

 آقای ظریف در جمع کانون وکلایی ها گفته، سیاست خوب این است که بگوییم این مشکل مردم فلسطین است!!!
ظاهرا ایشان و باند نیویورکی ها دچار سوء برداشت از موضع امام خامنه ای شدند و فکر کردند که منظور امام خامنه ای این است که مردم فلسطین را در نبرد با صهیونیسم تنها بگذاریم!
جناب آقای ظریف!
اولا، سیاست خوب این است که بگوییم این مشکل انسانیت است نه فقط مشکل مردم فلسطین که اگر فقط مشکل فلسطین باشد تمام قواعد بین المللی از حقوق بشر گرفته تا کنوانسیون های ژنو همه بی اعتبار می شوند و علاوه بر آن تمام اعتراضات بین المللی که علیه رژیم صهیونیستی شکل گرفته از درجه اعتبار ساقط می شود...!
ثانیا، این سخن شما خلاف سخن پیامبر عظیم الشان اسلام است که فرمود اگر کسی فریاد مسلمانی را شنید و به یاریش نشتافت مسلمان نیست...!
ثالثا، شما همان کسی نبودی که می گفتی مشکل سوریه به خودش مربوط است و ارتباطات استراتژیک سردار سلیمانی را دخالت در امور خارجه فرض می کردی و بخاطر آن چند روزی از وزارت امور خارجه استعفا دادی؟! و این رفتار شما موجب گستاخی آمریکا و به شهادت رساندن سردار دلها گردید؟! به نظر شما اگر ما در سوریه حضور پیدا نمی کردیم در خیابان های تهران با صهیونیست ها در جنگ نبودیم؟! شما نبودی که می گفتی آمریکا با یک بمب می تواند همه توان نظامی ما را منهدم کند؟! الان چطور با یک گروه کوچک نظامی به نام حماس توان مقابله ندارد؟!خدا رحم کرد که دوره امثال شما به پایان رسید و دیگر مردم اعتمادی به گفته های شما ندارند

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.