صحنه غزه نبرد نهایی روحیه شیطان باطل با ملکوت حق می‌باشد

دوشنبه 1402/08/29 - 22:02 استان آذربایجان غربی
در بیانیه بسیج اساتید استان به مناسبت هفته بسیج مطرح شد:

صحنه غزه نبرد نهایی روحیه شیطان باطل با ملکوت حق می‌باشد

بیانیه بسیج اساتید استان آذربایجان غربی به مناسبت هفته بسیج.

به گزارش دفتر رسانه و ارتباطات اجتماعی نهضت استادی بسیج آذربایجان غربی ؛بسیج اساتید استان آذربایجان غربی به مناسبت هفته بسیج بیانیه ای صادر کرد که متن آن بدین شرح است.

بسم الله الرحمن الرحیم
"وصیت من به ملتهای کشورهای اسلامی است که انتظار نداشته باشید که از خارج کسی به شما در رسیدن به هدف، که آن اسلام و پیاده کردم احکام اسلام است کمک کند، خود باید به این امر حیاتی که آزادی و استقلال را تحقق می‌بخشد قیام کنید." ( امام خمینی ره)
شکستن هیمنه پوشالی استکبار جهانی افق روشنی بود که روح الله آن را در تحقق ارتش بیست میلیونی می‌دید. آنچه که او در آن روز می‌دید در چنین مقطعی به تحقق پیوسته است. بسیج اولین بار ابهت آمریکا را در لبنان شکست و کارآمدی خود را در جنگ تحمیلی به رخ مستکبران کشید. مقاومت عراق، لبنان و غزه بخشی از تجلی روحیه بسیجی می‌باشد که در حال شکستن معادلات رایج جهان معاصر می‌باشد. صدای خرد شدن استخوان‌های استکبار جهانی و جرثومه فاسد آن در غزه به خوبی دیده می‌شود. صحنه غزه نبرد نهایی روحیه شیطان باطل با ملکوت حق می‌باشد. بسیج اساتید استان آذربایجان غربی ضمن گرامیداشت هفته بسیج و تبریک این هفته به همه‌ی فرزندان روح‌الله تداوم پیروزی‌های جبهه مقاومت را در سایه پیروی از سلف صالح روح‌الله، مقام معظم رهبری دانسته و معتقد است نوید این پیروزی به زودی چشم ملکوتیان عالم را روشن خواهد کرد.
بسیج اساتید استان آذربایجان غربی

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.